راهنمایی


صداگرافی چیست؟

ما در ميان انبوهى از صداها زندگى ميكنيم، گاهى بايد درنگ كرد و صداهايى که لايق شنيده شدن هست را حفظ كرد.
صداگرافى امواج صداها را به شكل يک تصوير درمي‌آورد و فرصتی است براى اينكه صداهاى ارزشمند زندگيمان رو قاب كنيم، و با هر بار ديدنشون ياد آنها بيفتيم و بتونيم آنها رو بشنويم.
چرا صدای هر فرد منحصر به فرد است؟


گفتار ما وقتی با لحن و بلندی صدای‌مان در شرایط مختلف می آمیزد٬ عصاره‌ای مخصوص از اندیشه ها و عواطف ما را تشکیل می دهد. ما انسان ها تنها موجوداتی هستیم که صدایمان همانند اثر انگشتمان منحصر به فرد است. اگر چه صدای ما در طول سالیان زندگی‌مان تغییر می کند ، اما همچنان برای هر بازه زمانی منحصر به فرد است.QRکدهای صداگرافی


گوشه سمت چپ پایین تابلو ها شکلی موجود است که کیو-آر-کد نامیده می شود. با اسکن کردن این شکل توسط برنامه های تلفن همراه می توانید تصویر دیجیتالی تابلو خود را ببینید و صدای آن را گوش کنید.
(پیشنهاد: برنامه Barcode Scanner برای سیستم عامل اندروید – برنامه QR Code Reader برای سیستم عامل iOS)هدیه‌ای ویژه


ما دو چشم ، دو گوش و... داریم اما فقط یک قلب و یک زبان داریم. پس آنچه که در قلب داریم به زبان میاریم تا احساس‌مان را به عزیزان‌مان بیان کنیم. صداگرافی یک هدیه ساده و به یادماندنی است، که احساس ما را برای همیشه ماندگار می کند و یادآور جایگاه آنها نزد ماست.
ثبت لحظات خاص زندگی می تواند شامل موارد همچون موارد زیر باشد:

   صدای اولین کلمه ای که فرزند خردسالتان می گوید.
   صدای اولین باری که به یک نفر می گویید دوستت دارم.
   صدای ضربان قلب فرزندتان در اتاق سونوگرافی.
   صدای "بله" گفتن در مراسم عقد.
   صدای یک پیام مهم کاری یا نام برند شرکت شما با قدرت تمام.
   صدای تبریک روز پدر یا روز مادر.
   صدای یک دیالوگ از فیلم مورد علاقه تان.
   صدای بخشی از موسیقی مورد علاقه تان.
   صدای گفتن نام تجاری شرکت شما با لحنی که نماد شماست.
   صدای گفتن بزرگ ترین آرزو یا هدفتان در زندگی.
   صدای یک عبارت گروهی با جمعی از دوستانتان.
   صدای اولین باری که ماشین جدیدتان را روشن می کنید.
   صدای حیوان خانگی شما.
   و...سوالات متداول


صدای شما تا زمانی که شما درخواستی به ما مبنی بر حذف آن ندهید نزد ما نگهداری می شود و شما می توانید هر موقع که به این صدا نیاز دارید با اسکن کردن QR-Code گوشه ی تابلو به آن دسترسی پیدا کنید. البته صدای شما به عنوان حریم شخصی شما نزد ما محفوظ است و می توانید اطمینان داشته باشید که فقط خودتان به این صدا دسترسی دارید.
شما می توانید جمله ای که دوست دارید به عنوان هدیه به دوستتان هدیه کنید را صداگرافی کنید و هزینه آن را به صورت پرداخت آنلاین پرداخت کنید و با زدن تیک هدیه بودن در فرم خرید آن را به صورت هدیه ارسال کنید. توجه داشته باشید که آدرس پستی دربافت کننده در این حالت آدرس هدیه گیرنده می باشد و شما می توانید همراه تابلو کادوپیچ شده کارت تبریکی نیز با متن دلخواهتان ارسال کنید.
بعله، شما می توانید یک شعار یا عبارت را که برای گروهی خاص معنایی خاص دارد را به صورت همزمان بگویید و آن را ضبط کنید.(مثلا هدف یک گروه نوپا وقتی در اولین بار دور هم جمع می شوند) در صورت تمایل در تماس تلفنی هنگام نهایی سازی سفارش می توانید به تعداد بیشتر از یک از آن تابلو سفارش دهید.
جدا از خاص بودن صدای گفتار انسان، شما می توانید هر نوع صدایی را صداگرافی کنید. مثلا صدای نبض قلب نوزادتان در دستگاه سونوگرافی، صدای حیوان خانگی تان، صدای اولین استارت زدن ماشین تان و ... می تواند تبدیل به یک صداگرافی فوق العاده برای شما شود.
برای اینکار باید ابتدا با یک نرم افزار تبدیل، فایل تصویری را به فایل صوتی تبدیل کنید، سپس قسمت مورد نظرتان را از آن جدا کنید یا زمان آن را در فرم سفارش به طور دقیق مشخص کنید.
این قابلیت به زودی به بخش خرید در سایت اضافه خواهد شد.
این امکان برای صداگرافی موجود نیست چون تمامی تابلو ها طراحی می شوند و اصلاحاتی از جمله حذف نویز روی آن ها انجام می شود. اما پس از تحویل تابلو با استفاده از QR-Code موجود روی تابلو می توانید تصویر تابلو خود را داشته باشید.
می توانید به توضیحات صداگرافی در بالای همین صفحه مراجعه کنید.

پس از ثبت سفارش و انجام عملیات پرداخت، ایمیلی مبنی بر ثبت سفارش برای شما ارسال می شود.
روند تولید تابلوهای صداگرافی یک هفته زمان خواهد برد، ارسال تابلو ها در تهران تا ۴۸ ساعت و در شهرستان ها تا ۷۲ ساعت پس از اتمام ساخت تابلو انجام می شود. بدیهی است برای ارسال هدیه به عزیزانتان توجه به این زمان بندی مفید خواهد بود. در این ایمیل شماره پیگیری نیز وجود دارد که از طریق صفحه ارتباط با ما می توانید سفارش خود را پیگیری کنید.
پس از سپری شدن زمان ۱۰ روزه، و در صورتی که تابلو به دست شما نرسید می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، کد رهگیری محصول خود را برای پیگیری ارسال کنید.
به دلیل ساخت اتوماتیک تابلوها، امکان تغییر یا ابطال سفارش پس از پرداخت وجود ندارد.
سفارشات بسته به اندازه آن ها با وسیله نقلیه مناسب جا به جا می شوند تا علاوه بر حفظ سلامتی تابلوها، سرعت تحویل محصولات نیز افزایش یابد. محصولات صداگرافی با بسته بندی مخصوص و پیک مطمئن برای شما ارسال می شود و امکان آسیب دیدگی در تابلو ناچیز است. اما در نظر داشته باشید که تابلوی شما پس از تحویل به مدت 7روز گارانتی دارد که اگر آسیبی به آن وارد شده باشد تعویض شود.
شما باید در بخش توضیحات در فرم سفارش ، توضیحات لازم درباره زمان و مکان تحویل گیرنده یا هدیه گیرنده به ما بدهید.
هزینه ارسال تابلو برای تمامی نقاط کشور به شرط پرداخت آنلاین ۱۸.۵هزارتومان می باشد.
پرداخت ها فقط به صورت آنلاین انجام خواهد شد.
کاربران محترم سایت صداگرافی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. 1- شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید. 3- کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است. 4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
برای ارسال هدیه به داخل ایران یا ارسال هدیه به خارج از ایران شما می توانید با استفاده از خدمات سیمیاسرویس و با پرداخت به صورت دلاری یا واحد های ارزی دیگر این کار را انجام داده و با حداقل زمان ممکن تابلو صداگرافی تان را از هر کشوری به ایران یا بالعکس ارسال کنید.
صداگرافی در سیمیاسرویس

مجموعه عکسپرینت شریک تجاری ما برای چاپ صداهای ارزشمند شما با کیفیت بالاست تا رضایت 100 درصدی شما از تابلوهای صداگرافی تان را فراهم کند.

قوانینی که ما و شما به آن احترام می گذاریم


رعایت حریم شخصی کابران صداگرافی حائز اهمیت است و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی آن‌ها افشا نخواهد‌شد.
ما و شما به قوانین کشورمان احترام می‌گذاریم و از صداگرافی در چهارچوب موازین اخلاقی استفاده می‌کنیم. الفاظ و اصطلاحاتی که در صداگرافی به کار می‌گیرید باید عاری از هرگونه بی‌اخلاقی ، کلمات رکیک، توهین، افترا، تهمت، جملات دو‌پهلو، جملات زیان‌آور و... باشد و همچنین نباید جهت‌گیری سیاسی، اجتماعی، مذهبی، نژادپرستانه و ... داشته‌باشد.
ما برای حقوق افراد ارزش قائل هستیم و صداگرافی را برای هرگونه ضرر مادی یا معنوی رساندن به هم وطنانمان به کار نمی‌گیریم.
موفقیت هموطنان ما، موفقیت ماست و ما با عدم تقلید و رعایت کپی رایت در مسیر حمایت از ایده‌های خلاقانه رفتار می‌کنیم. تمامی حقوق مادی و معنوی این کار متعلق به صداگرافی می‌باشد می‌توانید برای حمایت از ما، کارمان را با نام صداگرافی نقل‌قول کنید.
logo-samandehi
About Sedagraphy


Sedagraphy is an artistic way to capture the meaningful sounds around us by converting them into visual form, through sound waves.
"your voice is one of a kind", thus its sound waves form a unique image, giving you your very own personal art masterpiece! this makes for an amazing gift for your loved ones, enabling you to hang the significant vocal moments of your life on a wall.

there are endless examples for what these sounds may be:
- the sound of you singing happy birthday to your friend
- a favorite song or quote from a movie
- the sound of your child's first words
- the sound of your fetus' heartbeat under the sonogram machine
- the sound of your marriage proposal
and...


صداگرافی با متولد شده و تمامی حقوق آن محفوظ است.